CDF OIL SEALS

Hakkımızda

Kurucumuz Yusuf Ziya Oylum, 1981 yılından bu güne oto yedek parça piyasasından edindiği bilgi, birikim ve tecrübesinin verdiği güçten yola çıkarak,  1988 yılında OYSAN ‘ ı kurmuş, yağ keçeleri (sızdırmazlık elemanları) konusunda yeni ve kalite öncüsü CDF OIL SEALS markası ile yurtiçinde ve yurtdışında  üretim, pazarlama ve dağıtım ağları vasıtasıyla, sektörün lokomotif firması  olmuş, piyasada aktif bir rol almıştır.

CDF OIL SEALS (yağ keçeleri ve sızdırmazlık elemanları ) markası her geçen gün yenilenen ve  gelişen  ürün çeşitliliğiyle , distribütörlükleriyle her talebe cevap verecek ölçüde , güçlü stok ve piyasa taleplerine göre güncellenen  aktif ürün zenginliği içermektedir.

Firmamız  Dünyadaki gelişmeleri de takip edip gözlemleyerek  markalaşmaya önem vermiş,  otomotiv sektöründe kalite ve uzman anlayışıyla CDF OIL SEALS  markası üreterek güçlü yapısını ve ürün çeşitliliğini genişletmiştir.

Misyonumuz ;  ilk günkü heyecanımızla yolumuza devam edip, güvenilir, insan emeğine saygılı, suistimale yer vermeyen , müşterilerinin  keyif alacağı eksiksiz hizmet anlayışı ile sorunsuz  kalitede ve tercih edilirlikte  devamlılık arz eden bir diyalog  yaşatmaktır.

Vizyonumuz ; globalleşen dünyada  yurtiçinde ve yurtdışında  uzman kadromuzla, ekonomik seçenek,satış sonrası hizmet ile tam müşteri memnuniyeti, güvenilir deneyimli uzun vadeli çözümler üretmektir. KALİTELİ ÜRÜN ,GÜÇLÜ STOK , DÜRÜST SATICILIK  VE DEVAMLILIK temel anlayışımızdır.

Oysan Otomotiv, 1988 yılından bu yana üstlendiği misyonu şimdi CDF OIL SEALS (yağ keçeleri ve sızdırmazlık elemanları ) markası ile  siz değerli müşterilerimize sunmanın, birlikte büyümenin,  ve hep ileriye gitmenin haklı gururunu yaşıyor.

KURULUŞ

Kurucumuz Yusuf Ziya Oylum, 1981 yılından bu güne oto yedek parça piyasasından edindiği bilgi, birikim ve tecrübesinin verdiği güçten yola çıkarak,  1988 yılında OYSAN ‘ ı kurmuş, yağ keçeleri (sızdırmazlık elemanları) konusunda yeni ve kalite öncüsü CDF OIL SEALS markası ile yurtiçinde ve yurtdışında  üretim, pazarlama ve dağıtım ağları vasıtasıyla, sektörün lokomotif firması  olmuş, piyasada aktif bir rol almıştır.

MİSYON

İlk günkü heyecanımızla yolumuza devam edip, güvenilir, insan emeğine saygılı, suistimale yer vermeyen , müşterilerinin  keyif alacağı eksiksiz hizmet anlayışı ile sorunsuz  kalitede ve tercih edilirlikte  devamlılık arz eden bir diyalog  yaşatmaktır.

VİZYON

Globalleşen dünyada  yurtiçinde ve yurtdışında  uzman kadromuzla, ekonomik seçenek,satış sonrası hizmet ile tam müşteri memnuniyeti, güvenilir deneyimli uzun vadeli çözümler üretmektir. KALİTELİ ÜRÜN ,GÜÇLÜ STOK , DÜRÜST SATICILIK  VE DEVAMLILIK temel anlayışımızdır

ÇALIŞMALAR

NELER YAPTIK

25+Tecrübeli Yıl
3000Müşteri
2000000Ürün Satışı
2500Ürün Çeşidi